Komunikaty

KOMUNIKAT 1

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „FOX”

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego i przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzenie zapoznania się z regulaminem i akceptacją jego zapisów należy wypełnić, podpisać i dostarczyć szkolnemu koordynatorowi konkursu.

Oświadczenie (format PDF)

Oświadczenia przechowywane są przez Szkolnych Koordynatorów do zakończenia edycji.

Komunikat 2

Uprzejmie informuję, że na początku grudnia 2018 roku wysłaliśmy do Państwa i do sekretariatów szkół emaile z zaproszeniami i instrukcją do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego bazując na adresach z ubiegłego roku.

Zdarzają się przypadki że nasza korespondencja nie jest dostarczona do Państwa (brak połączeń pomiędzy serwerami, przekierowanie na spam, zapchana skrzynka, zmiana emaili szkół itp.).

Te same informacje umieszczane są na naszej stronie internetowej: www.liczman.pl w zakładce Fox.

Prosimy o śledzenie informacji umieszczanych na naszej stronie internetowej.

Komunikat nr 3

Szanowni Państwo Szkolni Koordynatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

Uprzejmie informuję, że listem poleconym wysłaliśmy do Państwa dokumentację konkursową (testy i karty odpowiedzi). Przesyłka powinna dotrzeć do końca bieżącego tygodnia.

Jeżeli na tydzień przed konkursem czyli do 25 lutego 2019 roku nie otrzymacie państwo Koperty z testami i kartami odpowiedzi proszę o pilne powiadomienie nas o zaistniałej sytuacji pod nr tel. 601 99 29 88.

Prosimy zwrócić uwagę na karty odpowiedzi, które zostały zmienione na format A4.

Po przeprowadzeniu konkursu prosimy o dodatkowe zabezpieczenie kart odpowiedzi wkładając je do koszulki foliowej A4 a następnie do koperty.

W ten sposób unikamy zagięć rogów kart odpowiedzi. Pozaginane rogi utrudniają automatyczne odczytywanie kart i powodują blokady czytnika.

Dziękujemy.