Punkty odbioru nagród

DZIELNICE WARSZAWY

1. BEMOWO  

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 316 im. Astrid Lindgren
ul. SZOBERA 1   01-318 WARSZAWA 

2. BIAŁOŁĘKA

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 365 im. W.Zawadziego
ul. PŁUŻNICKA 4  03-184 WARSZAWA

3. BIELANY     

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 187  im. A.MICKIEWICZA
ul. STAFFA  21  01-884 WARSZAWA

4. MOKOTÓW

ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH i TECHNICZNYCH NR 1
ul. WIŚNIOWA 56 02-520 WARSZAWA  

5. OCHOTA

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 280 im. T.CHAŁUBIŃSKIEGO
ul. GORLICKA 3     02-130 WARSZAWA       

6. PRAGA POŁUDNIE  I REMBERTÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 141 im.H.SUCHARSKIEGO
ul. SZASERÓW 117      04-349 WARSZAWA

7. PRAGA PÓŁNOC

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 258 im. gen. J.JASIŃSKIEGO
ul. BRECHTA 8,    03-472 WARSZAWA                     

8. ŚRÓDMIEŚCIE

ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH Nr 1
ul. MIODOWA  22 c-d  00-246 WARSZAWA    

9. TARGÓWEK

SZKOŁA PODSTAWOWA z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI 
nr 114 im. J.CIERNIAKA
ul. REMISZEWSKA 40     03-550 WARSZAWA

10. URSUS  i WŁOCHY  

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 4  STO
ul. TRAKTORZYSTÓW 16   02-495 WARSZAWA 

11. URSYNÓW

SZKOŁA ODSTAWOWA nr  81 im. L.RUDNICKIEGO
ul. PUSZCZYKA 6       02-785 WARSZAWA  

12. WAWER

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 218 
ul. MICHAŁA KAJKI  80/82 04-621  WARSZAWA  

15. WOLA 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 389
ul. SMOCZA 19    01-051 WARSZAWA    

POWIATY 

18. BŁONIE  – POWIAT  OŻARÓW –  warszawski zachodni   

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr2 im. J.KORCZAKA
05-870 BŁONIE   ul. NARUTOWICZA 21 

19. GRODZISK MAZOWIECKI     

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 2 im. M.KONOPNICKIEJ 
05-825 GRODZISK MAZ.  ul. WESTFALA 3  

20. LEGIONOWO 

Państwowy Zespół Szkół Ogólnokształcących
05-120 LEGIONOWO   ul. PIŁSUDSKIEGO 26 

21. NOWY DWÓR MAZ. 

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY  im. R. Konarowskiego
05-101 NOWY DWÓR MAZ.   ul. MŁODZIEŻOWA 3

22. OSTROŁĘKA    

ZSZ nr 1 im. J. Psarskiego
07-410 OSTROŁĘKA   ul.11 LISTOPADA 20

23. OTWOCK  

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 1 im. Wł. Reymonta
05-400 OTWOCK      ul. KARCZEWSKA 14/16

24. PIASECZNO 

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 1   4PDP im. Jana Kilińskiego
05-500 PIASECZNO     ul. ŚWIĘTOJAŃSKA  18       

25. PŁOCK   

ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 5     
09-410 PŁOCK    ul. GEN. T. KUTRZEBY 2a

26. PRUSZKÓW  

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 4 im.Jana Pawła II     
05-800 PRUSZKÓW    ul. HUBALA 4

28. WOŁOMIN  I RADZYMIN   

I PUNKT  (WOŁOMIN I RADZYMIN)     

ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 3 im. Jana Pawła II
05-200 WOŁOMIN       ul .KAZIMIERZA  WIELKIEGO  1   

ZESPÓŁ PUBLICZNYCH SZKÓŁ KATOLICKICH
05-091   ZĄBKI     ul. 11 LISTOPADA  4 

30. SIEDLCE

II Liceum Ogólnokształcące  z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Św. Królowej Jadwigi
08 – 110   SIEDLCE  ul. Prusa 12

31. TORUŃ

SZKOŁY SALEZJAŃSKIE im. Św. Jana Bosko
87-100 TORUŃ ul. Św. Jana Bosko 1