Punkty odbioru nagród

SZKOLNE PUNKTY ODBIORU NAGRÓD

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – 07.06.2019

 DZIELNICE WARSZAWY

BEMOWO

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 316 im. Astrid Lindgren

SZOBERA 1         01-318 WARSZAWA

2. BIAŁOŁĘKA

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 365 im. W.Zawadziego

PŁUŻNICKA 4 03-184 WARSZAWA

3 i 4. BIELANY     

I PUNKT      SZKOŁA PODSTAWOWA nr 187  im. A.MICKIEWICZA

STAFFA  21  01-884 WARSZAWA

II PUNKT     ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 51 im. Ignacego Domeyki

STAFFA 3/5      01-891 WARSZAWA

5 i 6. MOKOTÓW

ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH i TECHNICZNYCH NR 1
WIŚNIOWA 56       02-520 WARSZAWA

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5          02-739 WARSZAWA

7. OCHOTA

SZKOŁA PODSTAWOWA z Oddz. Integracyjnymi  nr 280 im. T.CHAŁUBIŃSKIEGO

GORLICKA 3 02-130 WARSZAWA

8 i 9. PRAGA POŁUDNIE  I REMBERTÓW

 I PUNKT     (PRAGA POŁUDNIE I REMBERTÓW)

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 141 im.H.SUCHARSKIEGO
SZASERÓW 117 04-349 WARSZAW

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 10 im. Kardynała  STEFANA  WYSZYŃSKIEGO OSTROBRAMSKA 72 04-175 WARSZAWA


10. PRAGA PÓŁNOC

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 258 im. gen. J.JASIŃSKIEGO

BRECHTA 8, 03-472 WARSZAWA

11 i 12 . ŚRÓDMIEŚCIE        

ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH Nr 1

MIODOWA 22 c-d  00-246 WARSZAWA

XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  im. T. Czackiego
POLNA 5    , 00-625 WARSZAWA

13. TARGÓWEK

SZKOŁA PODSTAWOWA z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI  nr 114  im. J.CIERNIAKA
REMISZEWSKA 40 03-550 WARSZAWA

14.URSUS i WŁOCHY

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 4  STO

TRAKTORZYSTÓW 16 02-495 WARSZAWA

15 i 16. URSYNÓW

SZKOŁA ODSTAWOWA nr  81 im. L.RUDNICKIEGO

PUSZCZYKA 6       02-785 WARSZAWA

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 323  im. Polskich Olimpijczyków

HIRSZFELDA 11 02-776 WARSZAWA

17.WAWER

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 218

MICHAŁA KAJKI  80/82      04-621  WARSZAWA

18. WESOŁA i SULEJÓWEK

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 171  im. STANISŁAWA STASZICA

ARMII KRAJOWEJ 39 05-075 WARSZAWA

19.WILANÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA nr  261 im.St.Kostki Potockiego

WIERTNICZA 26     02-952 WARSZAWA

20 i 21. WOLA 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 389

SMOCZA 19 01-051 WARSZAWA

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 63 im. Zawiszy Czarnego

PŁOCKA 30     01-148  WARSZAWA

22.ŻOLIBORZ

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 92 im.J.Brzechwy

PRZASNYSKA 18a      01-756 WARSZAWA

POWIATY

1. BELSK DUŻY– POWIAT GRÓJECKI

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA   im. JANA PAWŁA II

05-622  BELSK  DUŻY      ul. SZKOLNA 3

BŁONIE– POWIAT OŻARÓW –  warszawski zachodni

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr2  z  Oddziałami Integracyjnymi   im. J.KORCZAKA

05-870 BŁONIE   ul. NARUTOWICZA 21

25 i 26.  CIECHANÓW  

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6 im. T. Kościuszki

06- 400 CIECHANÓW   ul. 17 STYCZNIA 17

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  im. Z.KRASIŃSKIEGO

06-400 CIECHANÓW       ul. 17 STYCZNIA 66

27.GRODZISK MAZOWIECKI    

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 2 im. M.KONOPNICKIEJ

05-825 GRODZISK MAZ.         ul. WESTFALA 3

28.LEGIONOWO

Państwowy Zespół Szkół Ogólnokształcących

05-120 LEGIONOWO   ul. PIŁSUDSKIEGO 26

29.MAKÓW MAZOWIECKI

SZKOŁA ODSTAWOWA  nr 2 im. J. KOCHANOWSKIEGO

06-200 MAKÓW MAZ.       ul. gen. PUŁASKIEGO 15

30.MIŃSK MAZOWIECKI

GIMNAZJUM i LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
im. Polskiej Macierzy Szkolnej

05-300 MIŃSK MAZ.       Ul. PIĘKNA 7A

31.MŁAWA

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im.M.Kopernika

06-500 MŁAWA    ul. SPORTOWA 1

32.NOWY DWÓR MAZ.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY  im. Ryszarda Konarowskiego

05-101 NOWY DWÓR MAZ.   ul. MŁODZIEŻOWA 3

33 i 34 .OSTROŁĘKA    

ZSZ nr 1 im. J. Psarskiego

07-410 OSTROŁĘKA   ul.11 LISTOPADA 20

SZKOŁA PODSTAWOWA nr  10 im. JANA PAWŁA II

07-410 OSTROŁĘKA   ul. Blachnickiego 16

35 .OSTRÓW MAZOWIECKA

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH nr 3

07-300  OSTRÓW MAZ.    ul. WIDNICHOWSKA 4

36.OTWOCK

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 1 im. Wł. Reymonta

05-400 OTWOCK      ul. KARCZEWSKA 14/16

37.38.39 PIASECZNO 

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 1   4PDP im. Jana Kilińskiego

05-500 PIASECZNO     ul. ŚWIĘTOJAŃSKA  18

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im.E.Krauze

05-501 PIASECZNO       ul. AL. KASZTANÓW 12

Zespół Szkół nr 3 im.Ks. Jana Twardowskiego

05-520 Piaseczno (miejscowość Konstancin Jeziorna)
ul.BIELAWSKA  57

  40.41.PŁOCK   

ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 5

09-410 PŁOCK    ul. GEN. T. KUTRZEBY 2a

SZKOŁA PODSTAWOWA z Oddziałami Integracyjnymi nr 11
im. B.Chrobrego

09-400 Płock     ul. KOCHANOWSKIEGO   11

42. PŁOŃSK

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

09-100 PŁOŃSK    ul. Płocka 56

43.PUŁTUSK

ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 4  z KLASAMI SPORTOWYMI

06-100 PUŁTUSK       ul. NEW BRITAIN 1

44 .45.  PRUSZKÓW  

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 4 im.Jana Pawła II

05-800 PRUSZKÓW    ul. HUBALA 4   

SZKOŁA PODSTAWOWA „Azymut”

05-800 PRUSZKÓW     ul. STASZICA 1

46. PRZASNYSZ

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 1  z Oddziałami Integracyjnymi

KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU

ŻWIRKI i WIGURY 4 06-300 PRZASNYSZ

47. SIERPC

GIMNAZJUM MIEJSKIE im. M.Kopernika

09-200 SIERPC      ul. BRACI  TUŁODZIECKICH  2

48. SOCHACZEW

SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 3
im. Bolesława Krzywoustego

96-500 SOCHACZEW
ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5

49.50. WOŁOMIN  I RADZYMIN

I PUNKT    (WOŁOMIN I RADZYMIN)

ZESPÓŁ SZKÓŁ  nr 3 im. Jana Pawła II

05-200 WOŁOMIN       ul .KAZIMIERZA  WIELKIEGO  1

ZESPÓŁ PUBLICZNYCH SZKÓŁ KATOLICKICH

05-091   ZĄBKI     ul. 11 LISTOPADA  4

51.WYSZKÓW

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. C.K.Norwida

07-200 WYSZKÓW     ul. 11 LISTOPADA 1

52.ŻUROMIN  

SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA  nr 1 im. St. Żeromskiego

09-300 ŻUROMIN          ul. WYZWOLENIA 12

53. ŻYRARDÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6

MIRECKIEGO 56   96-300 ŻYRARDÓW