Punkty odbioru materiałów

SZKOLNE PUNKTY ODBIORU MATERIAŁÓW KONKURSOWYCH
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” K-2020

Szkolny Koordynator na podstawie dokumentu tożsamości lub osoba pisemnie upoważnione przez Dyrektora Szkoły odbiera w dniu 11 marca 2020 roku w godzinach 900 – 1500   kopertę ( karty  odpowiedzi,  testy i upominki dla uczestników) w szkole wskazanej przez Regionalnego Organizatora Konkursu.

Klikamy POBIERZ przy nazwie dzielnicy/powiatu. Otwieramy listę w pdf i odsłonią się szkoły przypisane do danego punktu. W przypadku dwóch punktów należy sprawdzić dokładnie w którym z punktów należy odebrać kopertę.

DZIELNICE WARSZAWY

BEMOWO
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 316 im. Astrid Lindgren
ul. SZOBERA 1 01-318 WARSZAWA


BIAŁOŁĘKA
SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 365 im. W.Zawadziego
ul. PŁUŻNICKA 4 03-184 WARSZAWA


BIELANY
I PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA nr 187 im. A.MICKIEWICZA
ul. STAFFA 21 01-884 WARSZAWA

II PUNKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 51 im. Ignacego Domeyki
ul. STAFFA 3/5 01-891 WARSZAWA


MOKOTÓW
I PUNKT ZESPÓŁ SZKÓŁ LICEALNYCH i TECHNICZNYCH NR 1
ul. WIŚNIOWA 56 02-520 WARSZAWA

II PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 46
im. Stefana Starzyńskiego
ul. Wałbrzyska 5 02-739 WARSZAWA


OCHOTA
SZKOŁA PODSTAWOWA z Oddz. Integracyjnymi
nr 280 im. T.CHAŁUBIŃSKIEGO
ul. GORLICKA 3 02-130 WARSZAWA


PRAGA POŁUDNIE I REMBERTÓW
I PUNKT (PRAGA POŁUDNIE I REMBERTÓW)
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 374 im.gen.Piotra Szembeka
ul. BOREMLOWSKA 8/12 04-309 WARSZAWA

II PUNKT SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10
im. Kardynała STEFANA WYSZYŃSKIEGO
ul. OSTROBRAMSKA 72 04-175 WARSZAWA


PRAGA PÓŁNOC
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 258 im. gen. J.JASIŃSKIEGO
ul. BRECHTA 8 03-472 WARSZAWA


ŚRÓDMIEŚCIE
I PUNKT
ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH Nr 1
ul. MIODOWA 22 c-d 00-246 WARSZAWA

II PUNKT XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
ul. POLNA 5 00-625 WARSZAWA


TARGÓWEK
SZKOŁA PODSTAWOWA z ODZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
nr 114 im. J.CIERNIAKA
ul. REMISZEWSKA 40 03-550 WARSZAWA


URSUS i WŁOCHY
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4 STO
ul. TRAKTORZYSTÓW 16 02-495 WARSZAWA


URSYNÓW
I PUNKT SZKOŁA ODSTAWOWA nr 81
ul. PUSZCZYKA 6 02-785 WARSZAWA

II PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA nr 323
im. Polskich Olimpijczyków
ul. HIRSZFELDA 11 02-776 WARSZAWA


WAWER
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 218
ul. MICHAŁA KAJKI 80/82 04-621 WARSZAWA


WESOŁA i SULEJÓWEK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 171 im.STANISŁAWA STASZICA
ul. ARMII KRAJOWEJ 39 05-075 WARSZAWA


WILANÓW
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 261 im.St.Kostki Potockiego
ul. WIERTNICZA 26 02-952 WARSZAWA


WOLA
I PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 389
ul. SMOCZA 19 01-051 WARSZAWA

II PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA nr 63
ul. PŁOCKA 30 01-148 WARSZAWA


ŻOLIBORZ
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 92 im.J.Brzechwy
ul. PRZASNYSKA 18a 01-756 WARSZAWA

POWIATY

BELSK DUŻY – POWIAT GRÓJECKI
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. JANA PAWŁA II
05-622 BELSK DUŻY ul. SZKOLNA 3


BŁONIE – POWIAT OŻARÓW – warszawski zachodni
SZKOŁA PODSTAWOWA nr2
05-870 BŁONIE ul. NARUTOWICZA 21


CIECHANÓW
I PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6
06- 400 CIECHANÓW ul. 17 STYCZNIA 17

II PUNKT I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
06-400 CIECHANÓW ul. 17 STYCZNIA 66


GRODZISK MAZOWIECKI
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im. M.KONOPNICKIEJ
05-825 GRODZISK MAZ. ul. WESTFALA 3


LEGIONOWO
Państwowy Zespół Szkół Ogólnokształcących
05-120 LEGIONOWO ul. PIŁSUDSKIEGO 26


MAKÓW MAZOWIECKI
SZKOŁA ODSTAWOWA nr 2 im. J. KOCHANOWSKIEGO
06-200 MAKÓW MAZ. ul. gen. PUŁASKIEGO 15


MIŃSK MAZOWIECKI
GIMNAZJUM i LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
im. Polskiej Macierzy Szkolnej
05-300 MIŃSK MAZ. Ul. PIĘKNA 7A


MŁAWA
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im.M.Kopernika
06-500 MŁAWA ul. SPORTOWA 1


NOWY DWÓR MAZ.
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY
im. Ryszarda Konarowskiego
05-101 NOWY DWÓR MAZ. ul. MŁODZIEŻOWA 3


OSTROŁĘKA
I PUNKT ZSZ nr 1 im. J. Psarskiego
07-410 OSTROŁĘKA ul.11 LISTOPADA 20

II PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA nr 10 im. JANA PAWŁA II
07-410 OSTROŁĘKA ul. BERLINGA 16


OSTRÓW MAZOWIECKA
ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH nr 3
07-300 OSTRÓW MAZ. ul. WIDNICHOWSKA 4


OTWOCK
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. Wł. Reymonta
05-400 OTWOCK ul. KARCZEWSKA 14/16


PIASECZNO
I PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA nr1
05-500 PIASECZNO ul. ŚWIĘTOJAŃSKA 18

II PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im.E.Krauze
05-501 PIASECZNO ul. AL. KASZTANÓW 12

III PUNKT Zespół Szkół nr 3 im.Ks. Jana Twardowskiego
05-520 Piaseczno (miejscowość Konstancin Jeziorna)
ul.BIELAWSKA 57


PŁOCK
I PUNKT ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 5
09-410 PŁOCK ul. GEN. T. KUTRZEBY 2a

II PUNKT
SZKOŁA PODSTAWOWA z Oddziałami Integracyjnymi
nr 11 im. B.Chrobrego
09-400 Płock ul. KOCHANOWSKIEGO 11


PŁOŃSK
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH
09-100 PŁOŃSK ul. Płocka 56


PUŁTUSK
ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 4
06-100 PUŁTUSK ul. NEW BRITAIN 1


PRUSZKÓW
I PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA nr 4 im.Jana Pawła II
05-800 PRUSZKÓW ul. HUBALA 4

II PUNKT SZKOŁA PODSTAWOWA „Azymut”
05-800 PRUSZKÓW ul. STASZICA 1


PRZASNYSZ
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1
im. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU
ul. ŻWIRKI i WIGURY 4 06-300 PRZASNYSZ


SIERPC
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2
09-200 SIERPC ul. PŁOCKA 38A


SOCHACZEW
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 im. B.Krzywoustego
96-500 SOCHACZEW ul. Prezydenta R.Kaczorowskiego 5


WOŁOMIN I RADZYMIN
I PUNKT (WOŁOMIN I RADZYMIN)
ZESPÓŁ SZKÓŁ nr 3 im. Jana Pawła II
05-200 WOŁOMIN ul .KAZIMIERZA WIELKIEGO 1

II PUNKT ZESPÓŁ PUBLICZNYCH SZKÓŁ KATOLICKICH
05-091 ZĄBKI ul. 11 LISTOPADA 4


WYSZKÓW
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2 im.Władysława Broniewskiego
07-200 WYSZKÓW ul. JANA MATEJKI 5


ŻUROMIN
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1 im. St. Żeromskiego
09-300 ŻUROMIN ul. WYZWOLENIA 12


ŻYRARDÓW
SZKOŁA PODSTAWOWA nr 6
ul. MIRECKIEGO 56 96-300 ŻYRARDÓW